S4 League Nasıl AP Alınır?
Ap Satın almak için sizlere birçok ödeme seçeneği sunuluyor. Ama bazı şeyler pek açık değil gibi gözüküyor, hala ''AP nasıl alınır?'' şeklinde soruları duymaya devam ediyoruz. Bu sorunun cevapsız kalmaması için sizlere AP Satın Almak için kullanabileceğiniz bazı ödeme seçeneklerini açıklamak istiyorum.


GameSultan Seçeneği
GameSultan


Türkiye'nin önde gelen e-pin satış portalı Gamesultan, Sihirli Kule Bilgi Sistemleri Ltd. Şti. bünyesinde 2006 yılında hizmetlerine başladı. 2008 ve 2009 senelerinde Gittigidiyor.com bünyesindeki sanal mağazası ile diğer tüm mağazalar arasında en fazla satış adedi, en yüksek ciro ve %100 müşteri memnuniyeti ile tüm kategorilerde en iyi sanal mağaza olmuş ve hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmiştir.


Gamesultan ePin


ePin herhangi bir kredi kartı kullanmaksızın, çeşitli kodlar yardımıyla (kontur kartları gibi) ödeme yapma olanağı sağlayan bir ödeme çeşididir.Eğer herhangi bir ePin koduna sahipsen ;

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, Gamesultan ödeme seçeneğini seçiyoruz. ( ePin ödemesinin tek farkı seçebileceğimiz bir AP miktarının olmaması. ePin kodları 5.500 AP , 11.000 AP vs. şeklinde satılıyor ve bu ePin kodlarından herhangi birini kullandığımızda, koda karşılık gelen AP hesabınıza yükleniyor.)

Aşama 2: 16 haneli ePin kodunuzu karşınıza çıkan kutucuklara yazıp Gönder butonuna tıklıyın.

Aşama 3: Ardından ePin kodunuzu Onaylayın. Bu işlemi de yaptıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanılabilir hale gelecek.
Kredi Kart Seçeneği


Kredi Kartı ile güvenilir ve en hızlı ürün alımı.


Kredi Kartı ile ödeme yapmak için Visa Card, MasterCard, AmericanExpress, DK, ya da JCB olan kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi kartı sahibi en az 18 yaşında olmalı.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, Kredi Kartı seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin. ( 5.000 AP , 10.000 AP+10BP ,20.000 AP+10BP )

Aşama 2: İkinci aşamada hesap bilgilerinizi onaylamanız gerekiyor. Şahıs Bilgileri ve Kredi Kartı Bilgileri bölümlerini uygun şekilde doldurun ve Hesap Bilgilerini Kontrol Et butonuna tıklayın. Not: Kredi kartı numarası ve son kullanma tarihi kartınızın ön yüzünde, güvenlik numarası ise arka yüzünde bulunmaktadır 

Aşama 3: Son olarak ödemenizi onaylamalısınız. Onayla butonuna tıklayın

Aşama 4: Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanabilir hale gelecek.PayPal Ödeme SeçeneğiVİDEO

İzlemek İçin Tıklayın...


PayPal Nedir?

PayPal kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir online ödeme yöntemidir.
PayPal kredi kartı bilgilerinizi alıcı veya satıcılarla paylaşmadan online ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir ödeme yöntemidir.
PayPal ile Türk Lirası, ABD Doları ve Euro dahil olmak üzere birden fazla para biriminde ödeme yapabilirsiniz. PayPal birçok ülkede kullanılabilir ve 1998'de kurulmuştur.Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, PayPal seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin.( 10.000 AP+10BP ,20.000 AP+10BP )

Aşama 2: Ardından PayPal ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. PayPal hesabınıza giriş yapın ve ardından ödemenizi onaylayın.

Aşama 3 : Ödemenizi onayladıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanılabilir hale gelecek.

PayPal hesabınız yoksa hemen bir tane açmak için , buraya tıklayınPay By SMS/TextTurkcell - Avea Mobil Ödeme


Turkcell/Avea Mobil Ödeme nedir? : Yaptığınız alışveriş kadar bedelini kısa mesaj yollayarak ödeme şeklidir. İnternet ve mobil ortamlarda yaptığınız alışverişleri bir mesajla onaylar, ödemeyi faturanızla yaparsınız.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, ''SMS ile öde'' seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin.( 1.299 AP , 2.666 AP , 5.499 AP )

Aşama 2: Ardından karşınıza gelen bilgileri Turkcell hatlı bir cep telefonundan kısa mesaj şeklinde gönderin. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra AP'leriniz hesabınıza yüklenecek ve kullanılabilir hale gelecektir.
ClickAndBuy SeçeneğiClick And Buy Nedir?

ClickandBuy size anlık alışveriş yapmanızı sağlar. ClickandBuy sayesinde banka hesabı veya kredi kartına gerek duymadan ödeme yapabilirsiniz.

PayByCash SeçeneğiPayByCash - Peşin Ödeme Sistemi, normal postayla, çekle ve bazı ülkelerde veya dünyanın değişik bölgelerinde geçerli diğer ödeme sistemleriyle online Superstar üyeliği satın almanı sağlar.

Havale işlem Seçeneği


Para Transferi için herhangi bir bankayı kullanabilirsiniz. AP'lerinizin hesabınıza yüklemek için, ödemenizin banka hesabımıza ulaşması gerekiyor. Bunun birkaç gün sürebileceğini ve tam sürenin ülkeye ve bankaya bağlı olduğunu lütfen unutmayın.

Aşama 1: Ana Sayfada bulunan AP SATIN AL butonuna tıkladıktan sonra, Para Transferi seçeneğini seçip ardından hesabınıza yüklemek istediğiniz AP miktarını seçin.( 5.000 AP , 10.000 AP+10BP , 20.000 AP+10BP , 50.000 AP+50BP )

Aşama 2: Karşınıza gelecek olan para transferi için gerekli bilgileri not edin veya ''Bana bu bilgiyi içeren e-posta yolla'' butonuna tıklayıp bilgileri e-mail adresinize gönderin. Ardından aşağıdaki bilgileri takip edin ;

1.Ödeme sebebi / notu: Para transfer formunda, lütfen "Konu" alanındaki 10 haneli rakamı gir. Bunun dışında, o satıra başka hiçbir şey yazılmamalıdır. Yoksa ödeme tanımlanamaz. 10 haneli numara kişiye özeldir ve sadece senin hesabına aittir .

2.Lütfen tam olarak belirtilen para miktarını hesabımıza yatırdığına emin ol. Almanya dışından para aktarıyorsan, Almanya'ya para transferinde ek bir ücret olup olmadığını öğrenmek için, lütfen banka çalışanıyla görüş .

3.Almanya dışında para aktarmak için, IBAN ve / veya BIC kodlarını kullanmalısın. Kullanmazsan, banka aktardığın paranın bir bölümünü kesecektir. Aktarılan net para miktarı doğru olmazsa, hesabına AP yükleyemeyeceğimizi unutma lütfen. 

Önemli not:

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !